Tworzymy w oparciu o „design thinking” – metodę charakteryzującą się tym, że we wspólnym definiowaniu potrzeb, generowaniu pomysłów, czy opracowaniu poszczególnych wariantów koncepcji, uczestniczy nasz klient. Narzędzie to pozwala nam nie tylko na lepsze wsłuchanie się w potrzeby indywidualnego zleceniodawcy, ale daje mu także nieporównywalne poczucie satysfakcji, z faktu stawania się współautorem projektu. Zgromadzone doświadczenie pozwala nam na przeprowadzenie inwestycji od etapu doradztwa przy zakupie działki, po przez fazę wypracowania koncepcji, sporządzenie projektu wykonawczego, na nadzorze autorskim kończąc. Projektowaliśmy dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji publicznych. Wierzymy, że każdy z naszych projektów stanowił wartość dodaną, której prawdziwym źródłem była nasza praca.

 

Magda Koziej – projektantka wnętrz, zajmuje się także wzornictwem, sztuką użytkową, a zakres jej prac obejmuje szeroko rozumiany design. Ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Doświadczenie w projektowaniu wnętrz użyteczności publicznej zdobywała w renomowanych łódzkich pracowniach. Jest jedną z założycielek WUNDERTEAM – multidyscyplinarnego duetu projektowego, który łączy architekturę, sztukę oraz współczesny design. Ma on w swoim portfolio projekty wnętrz zrealizowanych w Muzeum Sztuki w Łodzi MS1, kawiarnię i księgarnię w Muzeum Sztuki w Łodzi MS2, przebudowę i nową aranżację kordegardy w łódzkim Muzeum Pałac Herbsta. Ważnym polem działania WUNDRTEAM są także aranżację wystaw w muzeach i galeriach. Cechą charakterystyczną projektów Magdy Koziej jest spójność, komplementarność, ustawność i ergonomia przestrzeni. 

 

Michał Koziej – architekt, projektant i założyciel pracowni KOZIEJ ARCHITEKCI. Jest absolwentem Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej, jego dyplomowy projekt był nominowany do konkursu o Doroczną Nagrodę SARP im. Zbyszka Zawistowskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2006 r., a od 2013 r. jest członkiem Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie architektury. Jest certyfikowanym projektantem domów pasywnych – standardu opracowanego przez wiodącą na świecie instytucję zajmującą się rozwojem i propagowaniem budownictwa pasywnego Passivhaus Institut Darmstadt (budownictwo pasywne i energooszczędne, wyróżnia się stosowaniem rozwiązań, mających na celu optymalizację użycia energii w procesie eksploatacji budynku). Od 2015 roku członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego. W projektowaniu interesuje go przede wszystkim użytkownik. Wyróżnikiem jego prac jest harmonijne zespolenie funkcjonalności, aktualnych trendów oraz aspektów ekologicznych. W projektowanych budynkach nowoczesne technologie stara się łączyć z materiałami naturalnymi oraz pasywnymi metodami regulacji klimatu.

 

 Certified European Passive House Designer